Sudjelovanje učenika Gospodarske škole Varaždin na XIII. Theaterspiele

Autor: Vjekoslav Mauriček, 21. 3. 2016.

Theaterspiele ili Dramske igre na njemačkom jeziku održale su e ove godine od 17.-19. ožujka u HNK Varaždin.

Učenici naše škole sudjelovali su i ove godine na XIII. Theaterspiele s predstavom "Kreisliga C, dämlich" H.G. Krausa. Predstava je bila odlična!

Više na ovom linku.

Sudjelovali smo i ove godine s predstavom "Kreisliga C, dämlich " H.G. Krausa. Naša Theatersgrupe nosi ime "Elf" , a ove godine sudjelovali su: Damjana Kolednjak, 2.d, David Strelec , 2.d, David Štefičar, 2.b, Elena Križaj 3.k, Denis Smotar, 3.k, Filip Bosak 4.b, Dajana Barukčić 4.b, Barbara Kruhek 4.e, Edo Hajdarović 4k, Elias Faltin, volonter iz Njemačke te Maja Mašić 4.b i Marin Stolnik kao tonmajstori. Mentorica i voditeljica Theatergruppe je Melanija Klarić, prof. njemačkog jezika.

Nakon mnogo, mnogo sati provedenih na probama naši su glumci briljirali na svojoj premijeri u subotu 19.3.2016., a publika ih je nagradila velikim pljeskom.

Čestitamo!

Slike od svih sudionika možete pogledati na slijedećim linkovima:

link 1link 2, link 3