POZIV VOLONTERIMA

Autor: Vjekoslav Mauriček, 20. 11. 2017.

Pozivaju se svi sadašnji i budući volonteri na konferenciju projekta "Uz tebe sam" koji provodi Udruga Savjetovališta "Uz tebe sam", financiranog iz Europskog socijalnog fonda, u sklopu kojeg će se 25.11.2017 u konferencijskoj dvorani  u Graberju 33, - I. kat,Varaždin (zgrada bivšeg Centra za odgoj i obrazovanje "Tomislav Špoljar") održati i EDUKACIJA ZA SVE VOLONTERE u vremenu od 10:00 – 12:00 sati.

Također se pozivaju svi zainteresirani da se uključe u rad udruge savjetovališta "Uz tebe sam" koja se dugi niz godina bavi djecom s teškoćama u razvoju s ciljem poboljšavanja psihomotornih, socijalnih i psihofizičkih vještina svakog pojedinog djeteta.

Potrebno znanje/profil volontera/ke:
- izražena empatija i volja za rad s djecom s teškoćama u razvoju, izraženo strpljenje i razumijevanju, potrebna odgovornost, motiviranost i aktivnost u radu s djecom s teškoćama u razvoju

Mjesto volontiranja: Varaždin, Udruga savjetovališta "Uz tebe sam", Graberje 33

Dodatno: volonteri će za ovo volontiranje dobiti upis odrađenih volonterskih poslova i sati u volontersku knjižicu, volonterski ugovor, volontersku knjižicu ukoliko ju ne posjeduje.

Zainteresirani se mogu prijaviti za volontiranje osobnim dolaskom u udrugu ili na broj telefona 098/961-44-66 ili 091/795-89-33