Projekt Poduzetnička iskustva – edukativna predavanja u organizaciji HUP-a

Autor: Vjekoslav Mauriček, 27. 2. 2020.

20.veljače 2020. u Gospodarskoj školi realiziran je projekt Poduzetnička iskustva – edukativna predavanja u organizaciji HUP-a.

Školu je posjetila predstavnica i članica Izvršnog odbora HUB Regionalnog ureda Varaždin  gđa. Bernarda Cecelja, koja je uz direktoricu Regionalnog ureda HUP-a, gđu Sanju Ostroškiučenicima od 1. do 4. razreda  smjer ekonomist i komercijalist održala edukativno predavanja na temu poduzetništva – vlastita poduzetnička iskustva i opisala vlastiti poduzetnički put u osnivanju tvrtke Bernarda.

Sam posjet realiziran je u sklopu natječaja koju je prošle školske godine organizirala Hrvatska udruga poslodavaca pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja te Ministarstva gospodarstva, poduzetništva i obrta uz partnerstvo Predstavništva Europske komisije u Hrvatskoj pokrenula natječaj „Poduzetnici budućnosti“ namijenjen srednjim školama u kojem nagrađuju najbolje poduzetničke projekte i ideje s ciljem promoviranja poduzetništva među mladima.

Tom prilikom podijeljena su priznanja  mentorici Jasminki Prstec i  bivšim učenicima Sandri Šantek i Antoniu Bajsu  čiji je projekt  BIS u sklopu spomenutog natječaja ocijenjen kao jedan od najboljih ( u rangu prvih 25 mjesta), te plaketa Gospodarskoj školi Varaždin.

« Kolovoz 2020 »

UPISI 2020./2021.

Projekt "Ja MOGU"

Gospodarska škola Varaždin / Božene Plazzeriano 4, HR-42000 Varaždin / www.ss-gospodarska-vz.skole.hr / gospodarska@ss-gospodarska-vz.skole.hr