PODIZANJE POTVRDA/SVJEDODŽBI o položenim ispitima državne mature u ljetnom roku 2019./2020.

Autor: Vjekoslav Mauriček, 21. 7. 2020.

Obavještavaju se učenici i roditelji da će se potvrde i svjedodžbe o položenim ispitima državne mature dijeliti 22. srpnja 2020. od 8-12 sati kod ispitne koordinatorice. Zbog situacije s COVIDOM-19 u školu će odjednom ulaziti po petoro učenika. Molimo vas da nosite maske i dezinficirate ruke na ulazu u školu.

Učenici koji potvrdu/svjedodžbu neće podići 22. srpnja 2020. mogu tijekom ljeta navedene dokumenta podići u tajništvu škole od 9-11 sati.

Mole se učenici da prilikom preuzimanja dokumenata predoče osobnu iskaznicu.

Učenici strukovnih programa mogu dobiti potvrdu o položenim ispitima iako nisu položili sve ispite (npr. potvrda za položeni ispit iz hrvatskog i engleskog jezika iako ispit iz matematike nije položen).

Učenici gimnazijskih programa svjedodžbu mogu dobiti samo ako su položili sve obvezne ispite.

VAŽNO: Ako potvrdu/svjedodžbu nećete moći podići osobno, zbog zaštite vaših osobnih podataka osoba koja će to učiniti umjesto vas mora donijeti PRIVOLU koju ćete vi prethodno popuniti, potpisati, ispisati i dati osobi koja podiže vaš dokument. Bez navedene PRIVOLE škola neće izdavati potvrde/svjedodžbe. Obrazac Privole možete preuzeti OVDJE . Uz Privolu, osoba koja podiže vašu potvrdu/svjedodžbu mora dati na uvid svoju vlastitu osobnu iskaznicu te znati vaše podatke: ime, prezime, datum rođenja i OIB.

Upute za prijavu jesenskog roka: