ORGANIZACIJA NASTAVE OD 15.02.2021. DO 28.02.2021.

Autor: Vjekoslav Mauriček, 10. 2. 2021.

Poštovani, učenici, nastavnici i roditelji,

redovna nastava u Gospodarskoj školi Varaždin u razdoblju od 15.2.2021. do 28.2.2021. za učenike prvih, drugih i trećih razreda (osim završnih razreda strukovnih zanimanja) bit će organizirana po Modelu C – online nastava, a za učenike četvrtih razreda i trećih  (završnih) razreda strukovnih zanimanja – 3.P, 3.V, 3.T I 3.Z, te za učenike 1.Z i 2.Z bit će organizirana po Modelu A – nastava u školi.

Vježbe iz kuharstva, ugostiteljskog posluživanja te praktične nastave nastavljaju se održavati u školi za učenike 1.V, 2.V, 1.T, 2.T, 1.G i 2.G.

Nastava u školi će se održavati ujutro prema važećem rasporedu, a za ostale učenike će se održavati u realnom vremenu po važećem rasporedu sati preko platforme Zoom ili drugih sličnih platformi.

Raspored sati će vam dostaviti razrednici putem loomena ili drugih aplikacija.

Učenici i nastavnici kojima je izrečena mjera samoizolacije, obvezni su je poštivati, ali i pratiti i izvoditi online nastavu. Zaraženi učenici i nastavnici mogu pratiti i održavati nastavu prema svojim mogućnostima, ovisno o zdravstvenom stanju.

ODLUKA O PROVOĐENJU NASTAVE OD 15.2.2021. DO 28.2.2021.

ZAKLJUČAK ŽUPANIJSKOG STOŽERA

DOPIS VARAŽDINSKE ŽUPANIJE