ORGANIZACIJA NASTAVE OD 17.5.2021.

Autor: Vjekoslav Mauriček, 13. 5. 2021.

Poštovani učenici, roditelji i nastavnici

Prema preporuci Stožera civilne zaštite, nastava će se od ponedjeljka 17. svibnja 2021. godine odvijati po Modelu A - održavanje nastave u školi za sve razredne odjele, osim za učenike i nastavnike koji su u izolaciji i samoizolaciji.

Učenici, nastavnici i svi zaposlenici obvezni su se pridržavati svih uputa koje je objavio Hrvatski zavod za javno zdravstvo za rad škola u vrijeme epidemije COVID-19 i s kojima ste više puta upoznati. Sve upute i temeljne odredbe za dezinfekciju i higijenu učenika i zaposlenika Gospodarske škole Varaždin  nalaze se na web stranici.

U slučaju pojave simptoma COVID -19 infekcije  potrebno je ostati kod kuće. Pojavi li se kod ukućana bilo koji od simptoma, učenik treba ostati kod kuće i obavijestiti Školu (razrednika).

Katica Kalogjera Novak

Odluka o održavanju nastave od 17.5.2021.

Zaključak Stožera civilne zaštite Varaždinske županije

Dopis Varaždinske županije