ZLATNE ATLETIČARKE I STOLNOTENISAČICE!

Autor: Vjekoslav Mauriček, 30. 10. 2013.

ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO „GOŠK“

Naši sportaši i dalje nižu  uspjehe na Županijskim natjecanjima.

U vrlo jakoj konkurenciji srednjoškolki Varaždinske  županije, naše su  atletičarke uspjele osvojiti prvo mjesto te se tako plasirati na Poluzavršno državno prvenstvo skupine Sjever.

Nastupile su slijedećem sastavu: V. Sekirnik, I. Kostanjevec, V. Furjan, D. Šipek, T. Košćak, S. Kokot, S. Gužvinec, T. Turković, V. Varšić, A. Pongračić, V. Drnetić, P. Marenčić i J. Brezovec. Na istom natjecanju koje je održano 16. listopada 2013. na atletskom  stadionu Sloboda  mladići su ekipno osvojili 4. mjesto.

Na Županijskom natjecanju u badmintonu u konkurenciji djevojaka naša ekipa je osvojila 3. mjesto te donijela još jedan pehar u bogatu kolekciju.

Stolnotenisko prvenstvo srednjih škola Varaždinske županije održano je 24. listopada ove godine  u Gradskoj dvorani Arena. Naše djevojke su u finalu pobijedile ekipu Prve gimnazije Varaždin rezultatom 3:1 te će kao prvoplasirane predstavljati županiju na Poludržavnom natjecanju. Natjecale su se: T. Košćak, M. Brodar i D. Zagorec. Voditeljice ekipa  bile  su profesorice Jadranka Zgrebec i Dubravka Kunić.