15.10.2021. DAN GOSPODARSKE ŠKOLE VARAŽDIN

Autor: Vjekoslav Mauriček, 14. 10. 2021.

Poštovani kolege profesori, djelatnici škole, dragi učenici

Želim vam izraziti dobrodošlicu na današnje druženje povodom obilježavanja dana Škole. Vjerujem da ćete se u svojim radionicama opustiti i zabaviti, ali  i ponešto naučiti.

Iskoristit ću ovu priliku i pohvaliti sve naše učenike koji sudjeluju na natjecanjima i ostvaruju vrhunske rezultate zahvaljujući velikom trudu koji pritom ulažu. Hvala i svim kolegama  profesorima, koji ih motiviraju i ulažu svoje znanje i vrijeme u to.

Koristim ovu priliku i za obraćanje  prvim razredima:  nadam se da ste se udomaćili u našoj školi, da se osjećate ugodno i dobrodošlo. Mnogo ulažemo u našu školu i činimo sve  kako bi naši učenici imali najbolje moguće uvjete za rad, kako bi bili ponosni što su dio ove škole. Nadam se da ćete to cijeniti, da će vas uspjesi prijašnjih generacija nadahnuti da se i sami uključite u brojne projekte, natjecanje, fakultativnu i izbornu nastavu koje Škola nudi.

I konačno - dragi maturanti, pred vama su važne odluke. Vaša je budućnost u vašim rukama, a uz primjeren trud i učenje možete postići sve što ste si zacrtali. Znam da jedva čekate započeti novu fazu svojega života, ali vjerujem da ćete iskoristiti ovu zadnju školsku godinu kako za stjecanje lijepih školskih uspomena, tako i za dobru pripremu za polaganje državne mature.

No, danas je dan za odmor i kreativno druženje, zato uživajte u radionicama koje su vaši profesori pripremili za vas.

Uz želju da ostanete dobra zdravlja -  sve vas srdačno pozdravljam,

Vaša ravnateljica

« Lipanj 2022 »

Gospodarska škola Varaždin / Božene Plazzeriano 4, HR-42000 Varaždin / www.ss-gospodarska-vz.skole.hr / gospodarska@ss-gospodarska-vz.skole.hr