ŠKOLSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA

Autor: Vjekoslav Mauriček, 1. 2. 2022.

U utorak, 25.01.2022., održano je školsko natjecanje iz engleskog jezika za učenike drugih i četvrtih razreda srednje škole. U kategoriji 2B (drugi razredi strukovnih škola) sudjelovalo je 17 učenika, te su prva tri mjesta zauzele učenice Ana Mihin  (mentorica Vanja Perši), Ana Čepin  (mentorica Irena Ipša) i Klara Požgaj  (mentorica Vesna Salomonsen).

U kategoriji 4A (četvrti razredi gimnazija) sudjelovalo je 5 učenika, te su prva tri mjesta pripala sljedećim učenicima: Luka Dušak (mentorica Petra Petrinjak), Klementina Bauk  (mentorica Vanja Perši) te Daria Bešenić, (mentorica Petra Petrinjak).

U kategoriji 4B (četvrti razredi strukovnih škola) sudjelovalo je 16 učenika a najbolji su bili: Zita Svetec , Borna Kuhar  i Valentina Husnjak . Svima trima učenicima mentorica je Alma Delija.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentoricama!