Školsko natjecanje iz informatike

Autor: Vjekoslav Mauriček, 8. 2. 2022.

Školsko natjecanje iz informatike održano je u petak, 4.2.2022. godine. Učenici Gospodarske škole Varaždin natjecali su se u kategoriji Osnove informatike.

Prijava natjecatelja i provedba natjecanja provodi se kroz portal Infokup na kojem su objavljeni i rezutlati natjecatelja iz cijele Hrvatske. Test natjecanja rješava se putem MOOC-a što je novo iskustvo za učenike.

Na školskoj razini natjecanja ove su godine sudjelovali Nina Harapin, Klara Grobotek, Emily Novak, Lana Krajcer i Tin Mikulčić iz 1.E razreda, Valentina Milešić iz 2.C razreda u kategoriji srednjih strukovnih škola te Josip Ferić iz 4.B razreda u kategoriji gimnazija. Mentorica učenicima bila je Jasminka Kelemen, nastavnica informatike i računalstva.

Čestitamo svim natjecateljima na postignutim rezultatima koji su objavljeni na poveznici.

Popis učenika pozvanih na županjsku razinu bit će objavljen nakon odluke Državnog povjerenstva natjecanja.

« Lipanj 2022 »

Gospodarska škola Varaždin / Božene Plazzeriano 4, HR-42000 Varaždin / www.ss-gospodarska-vz.skole.hr / gospodarska@ss-gospodarska-vz.skole.hr