ŽUPANIJSKI KROS: DVA ZLATA I DVIJE BRONCE!

Autor: Vjekoslav Mauriček, 9. 4. 2015.

Školski športski savez Varaždinske županije bio je organizator  županijskog natjecanja u krosu za osnovne i srednje škole u školskoj godini 2014.-2015. Natjecanje se održalo  08.04.2015.god. na terenima uz Sportsku dvoranu“ARENA” VARAŽDIN.

Naše školsko sportsko društvo „Gošk“ predstavljale su učenice i učenici u pojedinačnoj konkurenciji i postigli odlične rezultate usprkos hladnom i kišovitom vremenu.  Ivana Jelak iz 1. H je osvojila 1. mjesto, a Tea Ruklić isto iz 1.H osvojila je 3. mjesto u konkurenciji 1. i 2. razreda. U konkurenciji 3. i 4. razreda Matija Bešvir  iz 3. B razreda je osvojio 1. mjesto, a Luka Magdalenić iz 3.D osvojio je 3. mjesto. Voditelji ekipa bili su Dubravka Kunić,prof. i Ivan Šeruga,prof.