Učenice 4.K razreda sudionice državnog natjecanja Poslovni izazov 2015.

Autor: Administrator , 11. 4. 2015.

Ove godine na natjecanje su se prijavila čak 3 tima.

VBM tim u sastavu Barbara Kruhek, Marin Stolnik  i Veronika Dregović, tim DMD Doris Lesičak, Darinka Krček i Marina Hutinski i tim DEXTER Mislava Jonić, Ivana Dombaj i Ines Ivančić.

Poslovni izazov Hrvatska je natjecanje u kojem učenici osmišljavaju i izrađuju video prezentaciju Poduzetnička priča moje škole, koju e-poštom šalju u Zagreb, a najbolja tri tima  stječu pravo sudjelovanja na regionalnom natjecanju Poslovni  izazov Zapadnog Balkana koje se ove godine održava u Crnoj gori od 24. do 27.3.2015. godine

Ove godine  na državno natjecanju Poslovni izazov  u Zagrebu pozvano  je 18 timova iz 14 srednjih škola Hrvatske. Učenice 4K razreda Gospodarske škole Varaždin Doris Lesičak, Darinka Krček i Marina Hutinski tim DMD, Mislava Jonić, Ivana Dombaj i Ines Ivančić tim Dexter pod mentorstvom prof. Olgice Nikolić bile su sudionice  natjecanja Poslovni izazov Hrvatska koje se održalo u Zagrebu 26.3..2015 u prostorijama Visoke škole  Nikola Šubić Zrinski. Pokrovitelj natjecanja bilo je Ministarstvo poduzetništva i obrta, a organizatori su bili Centar za poduzetništvo Privatne gimnazije i ekonomske škole Katarina Zrinski, Visoka škola Nikola Šubić Zrinski, Učilište Petar Zrinski i Udruga Inicijativa, u suradnji s Junior Achievement.