Sastanak projektnog partnera, poduzeća EVOLVA d.o.o. i nastavnika ekonomske skupine predmeta

Autor: Vjekoslav Mauriček, 4. 9. 2015.

3.9.2015. godine u prostorijama Gospodarske škole Varaždin održan je sastanak između projektnog partnera, poduzeća EVOLVA d.o.o. i nastavnika ekonomske skupine predmeta koji predaju predmet Vježbenička tvrtka u 3. i 4. razredu.

Svrha sastanka bila je upoznavanje s obavezama i iznošenje mišljenja vezanog uz ERP poslovni sustav koji ima edukacijsku svrhu i koji će biti kreiran za potrebe predmeta Vježbenička tvrtka u 3. i 4. razredu. Osim navedenog raspravljalo se i o nastavnom sadržaju koji će se koristiti u sklopu predmeta Vježbenička tvrtka u 4. razredu, zanimanja Ekonomist, također primjenom edukacijskog ERP sustava.

Nastavni sadržaj odvijat će se upotrebom modula „Internetska trgovina“ u edukacijskom ERP sustavu koji će projektni partner EVOLVA d.o.o. programirati tijekom trajanja Projekta. U nastavni sadržaj biti će ugrađen interdisciplinarni pristup koji omogućava suradnju s fakultativnim predmetom „Kreiranje vizualnog identiteta“ u praktičnoj nastavi zanimanja Grafički urednik dizajner i Grafički tehničar u Školi za dizajn, grafiku i održivu gradnju Split, suradnju s fakultativnim predmetom „Izrada finalnog proizvoda od voća i povrća“ zanimanja Tehničar nutricionist i Agroturistički tehničar SŠ M. A. Reljković Slavonski Brod te s  fakultativnim predmetom „Razvoj novog proizvoda“ u Gospodarskoj školi Varaždin. Na taj način učenici će u stvaranju sadržaja internetske trgovine koristiti stvarni proizvod koji su proizveli učenici u sklopu predmeta „Izrada finalnog proizvoda od voća i povrća„ te će koristiti marketinška rješenja koja su napravili učenici u sklopu  fakultativnog predmeta „Razvoj novog proizvoda“ i dizajnerska rješenja koja su napravili učenici u sklopu sadržaj „Kreiranje vizualnog identiteta  proizvoda“.

Priloženi dokumenti:
Sastanak_Evolve_i_nastavnika.pdf (436.73 KB)