Obavijest za maturante

Autor: Vjekoslav Mauriček, 29. 9. 2015.

Zagrebačka škola ekonomije i managementa održat će za maturante kratku prezentaciju, 30.rujna 2015. u 12.00h u školskoj knjižnici kako bi predstavili svoje preddiplomske studije kao opciju za nastavak obrazovanja.

Zagrebačka škola ekonomije i managementa jedina je AACSB akreditirana poslovna škola u Jugoistočnoj Europi. The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) okuplja najbolje poslovne škole širom svijeta. Svega 5% poslovnih škola u svijetu ima ovu prestižnu akreditaciju među koje od srpnja 2013. godine pripada i ZŠEM. Uz to, ZŠEM je i najbolja poslovna škola u Hrvatskoj zadnjih sedam godina prema rangiranju francuskog istraživačkog portala Eduniversala.

Od drugih visokih škola izdvajamo se po međunarodnoj suradnjiu koju smo razvili sa 120 partnerskih sveučilišta diljem svijeta gdje naši studenti odlaze na međunarodne razmjene. Veliki naglasak stavljamo i na praktičnu nastavu te na suradnju s poslovnom zajednicom i uvođenje studenata u poslovanje već od prve godine studija.

Kroz studijske programe studentima se prenose znanja i vještine koje su im potrebne za uspjeh u globaliziranom svijetu koji je izložen stalnim promjenama.

Preddiplomski studiji ZŠEM-a:

-          studij ekonomije i managementa (240 ECTS)

-          studij poslovne matematike i ekonomije (240 ECTS)

-          studij poslovnog prava i ekonomije (240 ECTS).

Studiji se izvode na hrvatskom i/ili engleskom jeziku.