Svečana dodjela nagrada i gostovanje u emisiji „Dobro jutro, Hrvatska.“

Autor: Vjekoslav Mauriček, 4. 10. 2015.

Zastupnik ORaH-a u Europskom parlamentu Davor Škrlec danas je u Kući Europe svečano dodijelio nagrade i priznanja sudionicima natječaja “Inovacijama mijenjajmo svijet na bolje – razmišljaj, stvaraj i živi održivo!”. Zastupnik ORaH-a uručio je nagrade predstavnicima timova Učiteljskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, I. Gimnazije Varaždin, VERN-a, zajedničkom timu učenika i studenata FER-a, Muzičke akademije i Medicinskog fakulteta te Gimnazije M. A. Reljkovića u Vinkovcima, Gospodarske škole Varaždin i Škole likovnih umjetnosti u Splitu.

Gospodarsku školu Varaždin predstavljali su učenici 4.K razreda Diana Satončić, Lorena Petek, Martina Mikulčić, Jasmin Škoranec i Gerhard Beljo, dok im je mentorica Iva Vukotić, prof. Učenici će zajedno sa mentoricom u prosincu 2015. godine otputovati u Strasbourg gdje će svoje projekte predstaviti zastupnicima u Europskom parlamentu.

Također, prije dodjele nagrada projekt Gospodarske škole Varaždin predstavljen je u emisiji „Dobro jutro, Hrvatska.“