PROJEKT "PODUZETNIK BUDUĆNOSTI"

Autor: Vjekoslav Mauriček, 10. 2. 2016.

Ekonomska klinika i Udruga srednjoškolaca Hrvatske organiziraju projekt „Poduzetnik budućnosti“. Projekt je namijenjen srednjoškolcima koji će kroz ciklus od 9 predavanja steći kompetencije iz svijeta poduzetništva koje ne mogu naučiti unutar redovnog školskog programa. Predavanja će se održavati svaka dva tjedna subotom u trajanju po 2 sata te sudjelovanje neće poremetiti druge obveze učenika.

Predavači su uspješni poslovni ljudi koji su krenuli od nule, a danas su najbolji u svojoj djelatnosti. Predviđeni su posjeti velikim multinacionalnim tehnološkim kompanijama gdje će se polaznici doznati kako izgleda rad u velikim IT tvrtkama.

Projekt je otvoren za sve srednjoškolce, a datumi su pažljivo odabrani i za maturante kako bi se mogli posvetiti i pripremama za državnu maturu. Prijavu na projekt posebice predlažemo učenicima koji planiraju upisati Ekonomski fakultet, Libertas, ZŠEM, VERN, RIT, FER ili TVZ.

U prilogu šaljemo vizualne predloške. Poveznica na službeni Facebook event: http://bit.ly/PB2016event

U nadi da ćete učenici Vaše škole biti sudionici projekta,

Leo Fel,

dopredsjednik Udruge srednjoškolaca Hrvatske