Laura Bezik zauzela 1. mjesto na Hrvatskoj ekonomskoj olimpijadi

Autor: Vjekoslav Mauriček, 30. 5. 2021.

Dana 20.5.2021. održala se Hrvatska ekonomska olimpijada u organizaciji udruge Centar za razvoj mladih. Natjecanje je bilo organizirano u dvije kategorije: timski i pojedinačno.

Laura Bezik, učenica 3.B razreda osvojila je 1. mjesto u pojedinačnoj kategoriji, dok je njezin tim (Vizionari) kojeg još čine Petar Dobrotić, Josip Ferić i Tara Gerbus, također učenici 3.B razreda osvojio 2. mjesto u timskoj kategoriji. Mentorica učenicima je bila Jasminka Prstec.

Iz Gospodarske škole Varaždin na natjecanju su sudjelovala još dva tima: tim Profit (4.E – Helena Borko, Gabrijela Sambolec,  Dorotea Plavec, Nikolina Šincek i Tena Vinceković s mentoricom Natalijom Weiser) koji je zauzeo 13. mjesto i tim Super Petorka (3.E - Lana Đuras, Rebeka Brlek, Ema Huzjak, Petra Vincek, Nikolina Horvat s mentoricama Ivom Vukotić i Jasminkom Prstec) koji je zauzeo 17. mjesto. Na Hrvatskoj ekonomskoj olimpijadi su sudjelovali i učenici iz Centra izvrsnosti - program Financijska pismenost, tim CIP (Elena Vrbanec i Viktorija Ivanušić – Gospodarska škola Varaždin te Martin Horvat i Luka Kolenko – Prva gimnazija Varaždin) koji je osvojio 14. mjesto.

Čestitke učenicima!

« Lipanj 2022 »

Gospodarska škola Varaždin / Božene Plazzeriano 4, HR-42000 Varaždin / www.ss-gospodarska-vz.skole.hr / gospodarska@ss-gospodarska-vz.skole.hr