Na poticaj i u organizaciji Vijeća učenika i njegova predsjednika Denisa Gotala (4.O), liga je započela prošlog ponedjeljka. Kroz nekoliko tjedana utakmice će se odigravati unutar četiri skupine, a dva najbolja iz svake skupine ići će u slijedeći krug natjecanja, dok će pobjednici igrati polufinala.

Raspored skupina:

A skupina

2.N, 3.T, 2.T, 4.K

B skupina

3.P, 3.H, 3.K,4.E

C skupina

1.V, 3.V, 1.T, 2.V

D skupina

4.O, 3.CE, 2.OE, 3.N

U četvrtak 17. ožujka 2011. održane su polufinalne i finalne utakmice školske lige, a ovogodišnji su pobjednici učenici 3.N razreda - ekonomisti sportaši.

U polufinalnim utakmicama 3.N je pobijedio kombiniranu ekipu 3.CE, dok je ekipa 2.N razreda bila bolja od 3.T.

U borbi za treće mjesto 3.CE (upravni referenti/ekonomisti) bili su bolji od 3.T (konobari) sa 5:2, dok je u finalnoj utakmici 3.N nadmoćno pobijedio 2.N sa čak 7:2!

Čestitamo pobjednicima!

Pobjednička ekipa 3.N razreda!

> Vijeće učenika  > Školska liga u malom nogometu