Pravilnik o uvjetima, postupku i načinu ostvarivanja prava na besplatne udžbenike vojnih i civilnih invalida rata

Pravilnik o uvjetima, postupku i načinu ostvarivanja prava na besplatne udžbenike hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji

POPISI UDŽBENIKA ZA ŠKOLSKU GODINU 2014.\2015. NA GOSPODARSKOJ ŠKOLI VARAŽDIN

Poštovani,

ovdje Vam se nalazi popis udžbenika za narednu školsku godinu u .xls formatu.

Sve upite vezane uz popis udžbenika možete poslati na mail adresugsknjiznica@gmail.com

_______________________________________________________________________

POPISI UDŽBENIKA ZA ŠKOLSKU GODINU 2013.\2014. NA GOSPODARSKOJ ŠKOLI VARAŽDIN

Poštovani,

na navedenim popisima udžbenika molimo da obratite pažnju na izmjene koje su se dogodile u pojedinim razredima.

Sve upite vezane uz popis udžbenika možete poslati na mail adresu: gsknjiznica@gmail.com

Popis udžbenika za  prve  razrede  u PDF formatu.

Popis udžbenika za smjerove EKONOMSKA I TURISTIČKA GIMNAZIJA 1. razredi u PDF formatu.

Ispravak u popisu udžbenika za 1.H razred: umjesto udžbenika iz španjolskog jezika, treba nabaviti udžbenike iz talijanskog jezika i to:

CAFFE ITALIA 1: udžbenik talijanskog jezika za 1. razred gimnazija i četverogodišnje strukovne škole, 2.strani jezik

CAFFE ITALIA 1: radna bilježnica iz talijanskog jezika za 1.razred gimnazija i četverogodišnjih strukovnih škola, 2.strani jezik

Ispravak u popisu udžbenika za 1.P razred: umjesto udžbenika iz higijene treba nabaviti udžbenik:

ČOVJEK, ZDRAVLJE I OKOLIŠ: ČOVJEK I OKOLIŠ: udžbenik za strukovne škole, svezak C

Napomena: Učenici 1.e i 1.o razreda imaju isti udžbenik iz engleskog jezika SOLUTIONS B1

Napomena za učenike 1. razreda: Zbog izmjena u nastavnom planu i programu za smjer  ekonomist i prodavač (prvi razred) molimo vas da nabavku udžbenika iz stručnih predmeta odgodite do početka nastave kada ćete od predmetnih nastavnika dobiti upute za nabavku odgovarajućeg udžbenika. Hvala na razumijevanju!

Popis udžbenika za  druge  razrede  u PDF formatu.

Popis udžbenika za 2.G razred.

Popis udžbenika za smjerove EKONOMSKA I TURISTIČKA GIMNAZIJA 2. razredi PDF formatu.

Ispravak u popisu udžbenika za 2.H razred: umjesto udžbenika iz francuskog jezika treba nabaviti udžbenike iz španjolskog jezika i to:

NUEVO VEN 1 LIBRO DEL ALUMNO:udžbenik španjolskog jezika za 1.i 2. razred općih gimnazija i 1.i 2. razred četverogodišnjih strukovnih škola

NUEVO VEN 1 LIBRO EJERCICIOS:radna bilježnica iz španjolskog jezika za 1. i 2. razred općih gimnazija i 1. i 2. razred četverogodišnjih strukovnih škola

Ispravak u popisu udžbenika za 2.E, 2.O, 2.M, 2.N: za izborni predmet Osnove turizma treba nabaviti knjigu  Osnove turizma:udžbenik za 1.razred hotelijersko-turističkih škola

Zbog izmjena u nastavnom planu i programu za smjer ekonomist (drugi razred) molimo vas da nabavku udžbenika iz stručnih predmeta odgodite do početka nastave kada ćete od predmetnih nastavnika dobiti upute za nabavku odgovarajućeg udžbenika. Hvala na razumijevanju!

Popis udžbenika za  treće  razrede  u PDF formatu.

Popis udžbenika za 3.G razred.

Ispravak u popisu udžbenika za 3.H razred: umjesto udžbenika za talijanski jezik, treba nabaviti udžbenike za španjolski jezik i to:

NUEVO VEN 2 LIBRO DEL ALUMNO: udžbenik španjolskog jezika za 3. i 4. razred opće gimnazije i četverogodišnje strukovne škole

NUEVO VEN 2 LIBRO EJERCICIOS:radna bilježnica iz španjolskog jezika za 3. i 4. razred opće gimnazije i četverogodišnje strukovne škole

Popis udžbenika za  četvrte  razrede  u PDF formatu.

Ispravak u popisu za 4.o: učenici će imati vježbeničku tvrtku pa ne trebaju nabaviti udžbenik Knjigovodstvo na računalu.

Za predmet ETIKA treba nabaviti udžbenik: FILOZOFIJA MORALA,Tomislav Reškovac, Profil

Ispravak u popisu: U 4.H razredu umjesto španjolskog jezika uči se talijanski, a koristi se udžbenik iz talijanskog za 3. razred! (L'italiano per il turismo e l'industria alberghiera 1  (8 lekcija, prve četiri u trećem razredu i druge četiri u četvrtom, autorica: Dolores Miškulin Čubrić)

DODATAK: Popis udžbenika (u PDF formatu) za smjerove TURISTIČKO - HOTELIJERSKI KOMERCIJALIST (1.G), POSLOVNI TAJNIK (1.A) (3.A) i UPRAVNI REFERENT (2.C) (4.C).

« Srpanj 2014 »

Najbolji strani pisac mi je:

> POPISI UDŽBENIKA
Gospodarska škola Varaždin / Božene Plazzeriano 4, HR-42000 Varaždin / www.ss-gospodarska-vz.skole.hr / ured@ss-gospodarska-vz.skole.hr