HRVATSKA EKONOMSKA OLIMPIJADA 2023.

Autor: Kristina Brezak, 29. 6. 2023.

U organizaciji Centra za razvoj mladih (CERM Zagreb) 20. lipnja 2023. održala se Hrvatska ekonomska olimpijada u kojoj su sudjelovali učenici iz 2.E, 3.E, 3.K, 3. N i 3.H razreda – ukupno 6 timova.

Timovi su zauzeli sljedeća mjesta od ukupno 24 tima koja su se natjecala:

• 9. mjesto – tim HURRICANE (Stefani Kelemenić, Dorotea Sedlar i Lana Tomiša – 3.E);
  • 11. mjesto - tim G3 (Ana Mihin, Ivan Sajko i Max Vitez Tišljar – 3.N);
  • 13. mjesto – tim Ekonomisti (Iva Smoljo, Ana Marija Vusić i Fran Zagrajski – 2.E)
  • 14. mjesto – tim „gošk2.0“ (Karolina Dukarić, Anja Habjanič, Jelena Pavlović i Mirela Žugec – 3.H)
  • 15. mjesto – tim „gošk1.0“ (Lana Bakač, Helena Obrljan i Tamara Slunjski - 3.H)
  • 16. mjesto – tim Pobjednici (Noa Bobek, Edo Melnjak Zemljić i Dino Šestak - 3.K)

Timovima HURICCANE, G3, „gošk2.0“ i „gošk1.0“ je bila mentorica Jasminka Prstec, a timovima Ekonomisti i Pobjednici Olgica Nikolić.