OTVORENA NOVOUREĐENA INFORMATIČKA UČIONICA U NAŠOJ ŠKOLI

Autor: Kristina Brezak, 20. 9. 2023.

U petak, 15.9.2023. godine otvorena je novouređena informatička učionica u čije je ulaganje izdvojeno 16.000 eura (bez PDV-a). Nabavljena su prijenosna računala za učenike, računalo za nastavnike, monitori, pisač, namještaj za učionicu, postavljene su električne i komunikacijske instalacije u učionici, te druga oprema.

Otvaranje nove informatičke učionice je veliki ponos za našu školu. Učionica će omogućiti učenicima da se kvalitetnije pripreme za budućnost i da steknu potrebne vještine za rad u digitaliziranom svijetu.

Učenici su također oduševljeni novom učionicom. Istaknuli su da je učionica odlično opremljena i da će im omogućiti da još više dožive budućnost obrazovanja s interaktivnim alatima za učenje i vrhunskom tehnologijom.

Uvjereni smo da će nova informatička učionica biti od velike koristi našim učenicima i da će im pomoći da ostvare svoje potencijale.