DVIJE ERASMUS AKREDITACIJE ZA GOSPODARSKU ŠKOLU VARAŽDIN

Autor: Jasminka Kelemen, 19. 1. 2024.

Agencija za mobilnost i programe EU je na temelju Odluke o dodjeli Erasmus akreditacija u području odgoja i općeg obrazovanja u okviru Poziva na podnošenje prijedloga za 2023. za program Erasmus+, dodijelila Erasmus akreditacije za:

- odgoj i opće obrazovanje i

- strukovno obrazovanje i osposobljavanje.

Akreditacija se dodjeljuje za razdoblje od 1. veljače 2024. do 31. prosinca 2027. godine, a za Gospodarsku školu Varaždinu, njene učenike, nastavnike i sve zaposlene znači priznanje za uspješan i kvalitetan rad te postignute rezultate. Dodijeljene Erasmus akreditacije omogućit će mobilnosti kroz koje će se ostvariti postavljeni ciljevi te osigurati kvaliteta odgojno-obrazovnog rada.

Od srca hvala svima koji su svojim znanjem, motiviranošću i timskim radom kreirali prijave koje su omogućile dodjelu akreditacija Gospodarskoj školi Varaždin!