CIJENJENI UČENICI - PUTNICI!

Autor: Vjekoslav Mauriček, 6. 10. 2014.

Svima Vama želimo puno uspjeha u novoj školskoj godini.

Mnogi od Vas koristit će vlak kao  prijevozno sredstvo od kuće do škole, a neki će se po prvi puta samostalno susresti sa njime.

Željeznički kolodvori i stajališta, putnički vagoni i motorne garniture, namijenjeni su Vama i želimo da se u njima dobro i ugodno osjećate.

Molimo Vas da ih  ne oštećujete i  poštujete red u njima. Želimo da to budu mjesta druženja i sklapanja novih prijateljstava, sa mnogo smijeha i veselja.

Za sve potrebne informacije slobodno se obratite zaposlenicima  Hrvatskih željeznica i zatražite savjet, koji će Vam koristiti prilikom vožnje ili kod kupovanja prijevoznih karata.

Zbog svih nas ,a najviše radi Vaše sigurnosti, posebno upozoravamo na slijedeće:

-  prilikom ulaska vlakova u kolodvore, na sigurnoj udaljenosti, bez guranja, čekajte dolazeći vlak

-  posvetite veću pozornost kod otvaranja vrata, a posebno  kod ulaska i silaska sa vlaka, činite to samo onda kada vlak stoji

-  nikada ne pretrčavajte ispred nadolazećeg vlaka

Molimo Vas za odgovorno i kulturno ponašanje tijekom putovanja, kako biste se sigurno i sa osmjehom na licu, vratili svojim kućama.

Zaposlenici HŽ Putničkog prijevoza žele Vam sretno i ugodno putovanje .