ODRŽAN 4. SAJAM POSLOVA

Autor: Administrator , 29. 3. 2011.

Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područna služba Varaždin pod pokroviteljstvom Varaždinske županije i Grada Varaždina organizirala je 29. ožujka 2011. godine Sajam poslova koji se održao u sportskoj dvorani Gospodarske škole u Varaždinu.

Sajam poslova jednodnevni je događaj kojim se želi potaknuti i ojačati partnerstvo za zapošljavanje svih zaposlenika koji na bilo koji način sudjeluju u razvoju regionalnog tržišta rada i omogućiti bolju usklađenost ponude i potražnje na tržištu rada.
Sajam poslova namijenjen je poslodavcima, nezaposlenim osobama, studentima, učenicima završnih razreda osnovnih i srednjih škola te svima ostalima koji se žele upoznati s ponudom na tržištu rada.

Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područna služba Varaždin već četvrtu godinu organizira Sajam poslova u Varaždinskoj županiji. Na dosadašnjim Sajmovima poslova predstavilo se preko 120 poslodavca iz svih djelatnosti, koji su prikupili preko 4500 prijava potencijalnih zaposlenika. Na Sajmovima poslova bilo je preko 8000 posjetitelja.
Kako su dosadašnje Sajmove poslova svi sudionici – poslodavci, posjetitelji, partneri u organizaciji, ocijenili vrlo uspješnim, i ove godine organiziramo Sajam poslova, čiji je cilj ojačati partnerstvo za zapošljavanje svih koji na bilo koji način sudjeluju u razvoju regionalnog tržišta rada, te omogućiti bolju usklađenost ponude i potražnje na tržištu rada.
Sajam poslova namijenjen je poslodavcima, nezaposlenim osobama, studentima, učenicima, te svima koji se žele upoznati sa ponudom na tržištu rada naše županije.

Kao i prošlih godina Gospodarska je škola na Sajmu poslova imala vlastiti prostor na kojem su svi zainteresirani, a prije svega budući srednjoškolci i nezaposleni, mogli saznati sve o programima i upisima u našu školu. Osim njih naš informativni punkt posjetili su i župan Varaždinske županije g. Štromar te varaždinski gradonačelnik g. Čehok.