> NASLOVNICA
IZDVAJAMO

TIHOMIR BENDELJA I MAŽORETKINJE DONJEG KRALJEVCA EUROPSKI PRVACI!

Autor: Administrator , 7. 10. 2011.

Natjecali su se kao dio Hrvatske reprezentacije u kategoriji juniora sa rekvizitima, a na Europsko prvenstvo plasirali su se osvojivši prvo mjesto na državnom natjecanju u Čakovcu.

Tihomir Bendelja, učenik 3E razreda  i mažoretkinje Općine Donji Kraljevec osvojili su prvo mjesto na Europskom natjecanju u mažoret plesu u engleskom Bathu (kraj Londona)  od 30.09. - 02.10.2011. Natjecali su se kao dio Hrvatske reprezentacije u kategoriji juniora sa rekvizitima. Na Europsko prvenstvo su se plasirali osvojivši prvo mjesto na državnom natjecanju u Čakovcu s koreografijom Tihane Ledenko. Dostojno su zastupali Republiku Hrvatsku i svoju općinu. U konkurenciji Engleske, Nizozemske, Francuske i Češke bili su najbolje. Svojom koreografijom digli su na noge cijele tribine s navijačima iz svih zemalja koje su se natjecale, što nije uspjelo nijednoj ekipi na tom prvenstvu. Osim što se natjecao, Tihomir je bio  i pomoćni trener „kraljevskih“ mažoretkinja".

Europski prvaci ekipno su TIHOMIR BENDELJA, DORA ŠTEFOK, MARTINA TOTA,  HELENA GLAVAK, BLAŽENKA BARLOVIĆ, ROBERTA KOVAČIĆ, STELA PETROŠANEC, ANA JANČEC, ENA CVEK, MONIKA BARANAŠIĆ, PAULA PERCAČ, PAULA MESAREK, JELENA OBADIĆ I SARA ZRNA.