IZLOŽBA RADOVA LANE ANDROIĆ, 3.E

Autor: Vjekoslav Mauriček, 20. 4. 2012.

Otvorena je izložba radova učenice Lane Androić, 3.e koja se može pogledati u školskoj knjižnici. Razgledajte, zastanite, upišite dojmove...

Pozdrav!!!

Zovem se Lana i učenica sam 3.e razreda. Odmalena su uz mene olovka i papir. Dugo kreativno stvaram i u tome uživam. Ovu izložbu svojih radova želim podijeliti s vama. U crtanju pronalazim zadovoljstvo i sigurnost da vrijedi vjerovati svojim snovima. To je dio mene. Želim vam da uz moje crteže zaboravite na zbilju i  uživate,slijedite svoje srce, pronađite vremena za sebe i budite kraetivni. Tako svijet oko nas postaje ljepši.

Lana Androić

Neizmjerno nam je drago Lanine radove ponovo izložiti u školskoj knjižnici. Nakon prošlogodišnje uspješne izložbe i ove godine predstavljamo  našu talentiranu, vrijednu i marljivu autoricu čiji crteži odišu talentom i ljubavlju prema crtanju. Lana i dalje razvija svoju ljubav prema umjetničkom izražavanju. U njezinim radovima do izražaja dolazi osjećaj za estetsko i smisao za lijepo. U njima izražava svoju kreativnost, misli i osjećaje te na taj način pokazuje kako je umjetnost neiscrpan medij u kojem možemo pustiti mašti na volju i osigurati si prostor za vlastitu orginalnost.

Priprema izložbe

Autorica razmišlja o konceptu izložbe

Sve je lakše uz pomoć i sugestije vrijednih prijateljica Nikoline i Lucije

SVI STE POZVANI,

OČEKUJEMO VAS U ŠKOLSKOJ KNJIŽNICI!!!

"Najlakši način za steći nove prijatelje

je sam biti prijatelj."

Knjižničarka