ŽUPANIJSKA SMOTRA LIDRANO 2013.

Autor: Vjekoslav Mauriček, 5. 3. 2013.

Županijska smotra literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo 2013. održana je 20. veljače 2013. godine u Kulturnom centru Ivana Rabuzina u Novom Marofu. Učenici Škole sudjelovali su u literarnom, novinarskom i dramsko-scenskom stvaralaštvu.

Literarnim radovima predstavili su se učenici : Paula Brezovec, učenica 4.h razreda, pjesmom Sudba; Adela Prstec, učenica 2.h razreda,  pričom Ne služe te riječi ovih dana ( Sinopsis jedne samoće ), a njihova mentorica je profesorica Spomenka Dragović; Ivan Horvat, učenik 1.b razreda, pričom Na rubu,a njegova mentorica je profesorica Željka Kristan. U novinarskom stvaralaštvu predstavila se učenica 1.h razreda Dalia Poustecki  intervjuom „Uspio sam mada nisu svi mislili da mogu!“, njezina mentorica je profesorica Nadica Kolarić Levatić. U dramsko-scenskom stvaralaštvu, pojedinačni nastup,predstavila se Doroteja Žmegač, učenica 3. e razreda, pjesmom Ivanke Kunić Naš inferno,njezina mentorica je profesorica Nadica Kolarić Levatić.

Radovi predloženi za Državnu smotru LiDraNo 2013. su: Ne služe te riječi ovih dana ( Sinopsis jedne samoće ) učenice Adele Prstec  ( mentorica je profesorica Spomenka Dragović) i „ Uspio sam mada nisu svi mislili da mogu !“ učenice  Dalije Poustecki ( mentorica je profesorica Nadica Kolarić Levatić).

Adela Prstec, 2.h                               Dalia Poustecki i Antonio Kefelja, 1.h

Radove naših učenica predloženih za Državnu smotru LiDraNo 2013. možete pročitati u privitku.

Priloženi dokumenti:
sinopsis_jedne_samoce.docx (20.47 KB)