Andrijana Meštrić pozvana na državno natjecanje iz španjolskog

Autor: Administrator , 10. 3. 2013.

Andrijana je na natjecanju osvojila prvo mjesto, a lijep je uspjeh postigla i Valentina Košćak sa trećim mjestom.

Učenice Gospodarske škole Varaždin pod vodstvom mentorice profesorice Renate Mađarić sudjelovale su na Županijskom natjecanju iz španjolskoga jezika koje je održano 28. veljače 2013. godine u Drugoj gimnaziji Varaždin te su postigle sljedeće rezultate: Andrijana Meštrić, 4.H razred – prvo mjesto i Valentina Košćak, 4.E razred – treće mjesto. Andrijana Meštrić pozvana je i na državno natjecanje iz španjolskog.  Učenice su zadovoljne postignutim rezultatima te smatraju da su im pripreme za županijsko natjecanje koristile i kao vježba za polaganje ispita iz španjolskoga na državnoj maturi, a ujedno su i zainteresirane i za studiranje španjolskoga jezika.

Valentina i Andrijana