GOSPODARSKA ŠKOLA VARAŽDIN BILA JE DOMAĆIN DRŽAVNOG NATJECANJA KOMERCIJALIST I PRODAVAČ

Autor: Administrator , 20. 3. 2013.

U disciplini Prodavač našu je školu predstavila učenica 3.P razreda Iva Čurila  koja je osvojila prvo mjesto. Čestitamo!

Također u disciplini Komercijalist našu školu predstavljao je tim učenica 4. K razreda: Mihaela Milec, Anamarija Mišak i Petra Kaniški sa mentoricom Sandrom Kuča, prof.. Svojim su nastupom osvojile odlično treće mjesto. Čestitamo!

Od 3. do 5. travnja 2013. godine  Gospodarska škola Varaždin bila je domaćin Državnog natjecanja u disciplinama Komercijalist i Prodavač.

U disciplini Komercijalist natjecalo se ukupno 5 timova, a u disciplini Prodavač od prijavljenih 7 natjecatelja na natjecanje je stiglo njih 6 (natjecateljica iz Pazina nije stigla na natjecanje zbog bolesti).

Na natjecanju su učenici pokazali odlično znanje i snalaženje u rješavanju postavljenih zadataka.

Na konačnoj ljestvici poretka natjecateljskih timova u disciplini Komercijalist prvo i drugo mjesto pripalo je timovima Komercijalne i trgovačke Split.

Gospodarsku školu Varaždin u disciplini Komercijalist predstavljao je tim učenica 4. K razreda: Mihaela Milec, Anamarija Mišak i Petra Kaniški sa mentoricom Sandrom Kuča, prof.. Svojim su nastupom osvojile odlično treće mjesto.

U disciplini Prodavač našu je školu predstavila učenica 3.P razreda Iva Čurila sa mentoricom Anom Paripović, prof. koja je prema ocjenama Državnog povjerenstva osvojila prvo mjesto.

Svečanost otvorenja kao i proglašenja konačnih rezultata svojim su nastupom u recitaciji, pjesmi i plesu uveličali učenici naše škole pod stručnim vodstvom Nadice Kolarić Levatić, prof.

Prema propozicijama natjecanja škola domaćin izrađuje prigodan bilten kojim natjecateljima i njihovim mentorima predstavlja školu, grad i regiju u kojoj se natjecanje održava. Pogledajte Bilten Gospodarske škole Varaždin pod naslovom „Znanje je moć, sloboda i kapital.“

Hvala svim djelatnicima škole na pomoći u pripremi i provedbi natjecanja.

Čestitke natjecateljima na izvrsnim rezultatima!

Predsjednica Državnog povjerenstva

mr. sc. Jasminka Kelemen

Nakon otvorenja natjecanja, u prostoru školske galerije otvorena je i izložba fotografija poznatog splitskog fotografa Ive Pervana sa motivima Pariza. Izložba je dio IPA projekta  „Implementacija kulturne baštine u kurikulume strukovnih škola kao faktor ekonomskog razvoja i zapošljivosti učenika”. Gospodarska škola sudjeluje u tom projektu kao škola partner sa splitskom Komercijalno - trgovačkom školom.

Priloženi dokumenti:
protokol_Natjecanja.pdf (94.77 KB)