Nastup naše učeničke zadruge na Gradskoj tržnici Varaždin u povodu Dana žena

I ovaj se put  pokazalo da je nastup na tržnici uvijek lijepa prilika za druženje s posjetiocima tržnice, za obogaćivanje ponude tržnice, ali i za promociju zanimanja i aktivnosti naše škole.

Nakon više naših nastupa na tržnici (na našu inicijativu ili po pozivu Gradske tržnice Varaždin) i više donacija od strane Gradske tržnice Varaždin možemo sa zahvalnošću  istaknuti da tržnica podržava javni nastup naše učeničke zadruge,  ali i nastupe drugih srednjoškolskih ustanova, te tako posredno doprinosi  razvoju poduzetništva, stvaralačkom radu učenika i izvannastavnim aktivnostima škola.

« Lipanj 2022 »

> UČENIČKA ZADRUGA SUNCE  > Vijesti
Gospodarska škola Varaždin / Božene Plazzeriano 4, HR-42000 Varaždin / www.ss-gospodarska-vz.skole.hr / gospodarska@ss-gospodarska-vz.skole.hr